Opel Movano

Kopen vanaf

€ 45.695

Private lease

Prijs op aanvraag

Business lease

Prijs op aanvraag

Bijtellingspercentage

n.v.t.

De Opel Movano bij Hedin Automotive

De Opel Movano is de grote bedrijfswagen van Opel.  Een echt werkpaard die met verschillende carrosserievarianten en configuratieopties flexibiliteit biedt voor diverse bedrijfsbehoeften of je nu hovenier bent of pakketbezorger. Maak kennis met de Opel Movano bij Hedin Automotive. Vraag online een proefrit aan of bekijk ons ruime aanbod van nieuwe en tweedehands modellen.

Is jouw Opel Movano een diesel of elektrisch werkpaard?

Je kiest een Opel Movano voor het echte zware werk. Of je nu kiest voor diesel of elektrisch, de Opel Movano staat klaar voor elke klus. De dieseluitvoeringen voldoen aan de strengste milieueisen, waardoor je voorlopig nog zonder zorgen milieuzones kunt binnenrijden. Bovendien mag de Opel Movano een aanhanger tot 3.000 kg trekken.

Ben je klaar voor een elektrische toekomst? Dan is de Opel Movano Electric een sterke partner met een actieradius tot 420 km (WLTP). Onderweg snel bijladen? Van 0% naar 80% laden duurt ongeveer 55 minuten. Benieuwd welke bus het beste bij jouw bedrijf past? Kom langs voor een vrijblijvende proefrit of offerte. 

De Opel Movano zorgt voor ontspanning en comfort

Je kunt pas goed je werk doen als je uitgerust bent. Daarom kun je rekenen op perfecte connectiviteit en comfort aan boord van de Opel Movano. Dankzij de hoge zit kun je goed toezien op het verkeer en de bestuurdersstoel met armsteunen en hoogte verstelling dragen bij aan een perfecte zitpositie. We begrijpen als geen ander dat jouw bedrijf niet stil staat als jij onderweg bent. Daarom verbind je moeiteloos je telefoon zodat je altijd en overal bereikbaar bent. Je houdt de cabine netjes en geordend dankzij de vele opbergmogelijkheden en logische indeling van het dashboard. Een opgeruimde cabine is een opgeruimd hoofd zodat jij de focus houd op de weg en je werk. 

Grote bus, grote zorgen maar niet in de Opel Movano

Rijden in een grote bus kan soms best een uitdaging zijn maar niet met de Opel Movano. Dankzij tal van rijhulp- en veiligheidsystemen wordt rijden in de Opel Movano kinderspel. Moderne systmen zoals lane assist en cruise control met snelheidsbegrenzer zorgen ervoor dat je op de snelweg bij de les bent. Met verschillende camera's zijn dodehoeken verleden tijd en heb je perfect zicht. Zo parkeer je jouw bus eenvoudig en wordt het manouvreren op een vol bouwterrein of in krappe straatjes een stuk makkelijker.

De definitie van groot: Opel Movano

De grote Opel Movano is multifunctioneel en dan bedoelen we ook echt multifunctioneel. De Opel Movano is leverbaar in 3 lengte en 3 hoogtematen met een maximaal laadvolume van 17m3. De laadruimte van de gesloten bestelwagen is meer dan 4 meter lang dus neem je neemt zonder problemen grote materialen mee. De conersiemogelijkheden van de Opel Movano lijken oneindig van een gesloten bestelwagen tot een platform met cabine waar je een gesloten laadbak op kunt zetten. 

Personaliseer jouw Opel Movano met inrichting en bestickering

Bij Hedin Automotive kun je met jouw Opel Movano ook terecht voor een complete bedrijfswageninrichting of bestickering. Je kunt kiezen uit allerlei standaard bedrijfswageninrichtingen met handige opbergoplossingen en vloerlades of voor een unieke maatwerkoplossing. Met autobestickering, car wrapping en voertuigreclame op maat maak je jouw Movano vervolgens helemaal af.

Opel Movano uitvoeringen

Elektrisch
Elektrisch
EV 110 kWh
Vanaf: € 53.700
Diesel
Diesel
2.2 Multijet 120
Vanaf: € 45.695
Diesel
Diesel
2.2 Multijet 140
Vanaf: € 47.725
Diesel
Diesel
2.2 Multijet 180
Vanaf: € 52.250

Vraag een offerte aan

Heb je de ideale Movano gevonden? Vraag een vrijblijvende offerte aan bij Hedin Automotive en laat je adviseren door onze bedrijfswagen-experts.

Movano downloads

Ontdek de specificaties, opties en prijzen van de Opel Movano. Download de prijslijst eenvoudig hier.

Prijslijst Prijslijst

De meest veelzijdige bus is de Opel Movano

Tal van conversiemogelijkheden, elektrisch of met schone dieselmotoren, de mogelijkheden tot het vinden van de perfecte Opel Movano lijken eindeloos. De Opel Movano is een werkpaard pur sang, een betrouwbare partner die harder werkt voor jouw onderneming.

Veelgestelde vragen over de Opel Movano